Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

اطلاعیه دعوت به مشارکت و سرمایه گذاری

مجله اینترنتی آی تی ویکی با بیش از 6سال سابقه در زمینه فناوری برای ارتقا و تکمیل نقشه راه خود از سرمایه گذاران و کسب و کارها در حوزه آی تی دعوت به عمل می آورد. جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره 09224197398 تماس حاصل نمایید.

پردازندهسخت افزار

اسکای لیک اینتل واقعا زیباست

این هفته خبرهای خارق العاده ای درباره ی نسل ششم پردازنده های جدید اینتل (با اسم رمز اسکای لیک) خواهید شنید که بسیار سریع و کارآمد هستند و می توانند کارهایی فراتر از یک محاسبات ساده انجام دهند. این پردازنده ها نوید بخش نسلی باریک تر و با طول عمر بیشتر برای کامپیوترهای موبایلی هستند. تنها چیزی که احتمالا درباره این تراشه ها نخواهید شنید شکل و قیافه آنهاست که به اندازه کافی مطلوب به نظر می رسد زیراکه قرار است از آنها استفاده کنید نه اینکه به آنها نگاه بیندازید.

باز هم، زیبایی غیرقابل انکاری در پس این تراشه ها وجود دارد که فکر کردیم بهتر است عکس هایی از آن بگیریم، برای آیندگان و یا کسانی که در IFA برلین حضور نداشتند. در زیر مجموعه ای از عکس های یک ویفر ۱۴ نانومتری پردازنده اسکای لیک را خواهید یافت که دقیقا مشابه همان هایی است که در طی هفته و ماه های آتی در دستگاه های جدید وجود خواهند داشت، البته شاید هم دقیقا این گونه نباشد. این ویفر از استانداردهای کمال گرایانه اینتل در بی نقص بودن پیروی نکرد اما واقعا زیبا بود.

اسکای لیک اسکای لیک اسکای لیک اسکای لیک اسکای لیک اسکای لیک

 حتی زمانی که دوربین نمی تواند به درستی فوکوس کند، این افکت واقعا زیبای رنگین کمان را مشاهده می کنید
حتی زمانی که دوربین نمی تواند به درستی فوکوس کند، این افکت واقعا زیبای رنگین کمان را مشاهده می کنید

اسکای لیک اسکای لیک vs09-02_0830cxs-1.0

 نمایه دیگر که از فوکوس بهره نبرده است اما روح و روان آدمی را به بازی می گیرد
نمایه دیگر که از فوکوس بهره نبرده است اما روح و روان آدمی را به بازی می گیرد

vs09-02_0831cxs-2.0

مرور کلی

۰%

User Rating: Be the first one !
منبع
theverge

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا