چگونه گوشی اندرویدی خود را به Safe Mode ببریم؟

safe mode‌ در اندروید

حالت امن یا همان «Safe Mode»  هنگام ضروری به کار می آید تا مشکلات نرم افزاری آزاردهنده بر روی کامپیوتر خود را عیب یابی کنید. ولی آیا تا به حال آرزو کرده اید که چنین ویژگی مشابه در دستگاه اندرویدی شما هم وجود داشته باشد؟ این امکان وجود دارد و به راحتی میتوان از آن استفاده کرد. آنچه در ادامه می خوانید، نحوه ورود گوشی اندرویدی شما به حالت امن را شرح می دهد. با آی تی ویکی همراه باشید:

دکمه پاور گوشی خود را برای چند ثانیه نگه دارید تا اندروید پیام حاوی «گوشی خود را خاموش کنید» را بر روی صفحه نمایش ظاهر کند. همانطور که قبلا گوشی خود را خاموش می کردید. سپس گزینه «Power Off» یا همان خاموش کردن گوشی را برای چند ثانیه نگه دارید تا گوشی از شما بخواهد که ورود به حالت امن را تایید کنید. «OK» را فشار داده و گوشی شما وارد حالت امن می شود.

android-reboot-to-safe-mode-100586113-medium

 وقتی که در حالت امن قرار دارید، قادر نخواهید بود اپلیکیشن هایی  را که بر روی دستگاه خود دانلود کرده اید، باز نمایید و علامت حالت امن در پایین گوشه سمت چپ صفحه نمایش پدیدار می شود. حالت امن در زمانی مفید واقع می شود که می خواهید بفهمید مشکلاتی که بر روی دستگاه خود تجربه می کنید از برنامه های نصب شده ناشی می شود یا اینکه خود سیستم عامل اندروید زمینه ساز آن است.

هنگامی که در حالت امن هستید؛ قادر به اجرای هیچ اپلیکیشن متفرقه ای نخواهید بود. اندروید این حالت را با علامتی در پایین سمت چپ به شما یاد آوری خواهد کرد.

هنگامی که در حالت امن هستید؛ قادر به اجرای هیچ یک از اپلیکیشن های متفرقه نخواهید بود. اندروید این حالت را با علامتی در پایین سمت چپ به شما یاد آوری خواهد کرد.

حالت امن به صورت کامل یا هیچ عمل میکند یعنی وقتی شروع به غیر فعال کردن برنامه های متفرقه می کند؛ شما نمی توانید بگویید که مثال برنامه Dropbox را غیر فعال نکن. ولی به هر حال از هیچ بهتر است. زمانی که کارتان با حالت امن تمام شد، گوشی خود را مانند همیشه با نگه داشتن دکمه پاور خاموش کنید و دوباره آن را روشن نمایید.

منبع pcworld

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
حالت امن یا همان «Safe Mode»  هنگام ضروری به کار می آید تا مشکلات نرم افزاری آزاردهنده بر روی کامپیوتر خود را عیب یابی کنید. ولی آیا تا به حال آرزو کرده اید که چنین ویژگی مشابه در دستگاه اندرویدی شما هم وجود داشته باشد؟ این امکان وجود دارد و به راحتی میتوان از آن استفاده کرد. آنچه در ادامه می خوانید، نحوه ورود گوشی اندرویدی شما به حالت امن را شرح می دهد. با آی تی ویکی همراه باشید: دکمه پاور گوشی خود را برای چند ثانیه نگه دارید تا اندروید پیام حاوی «گوشی خود را خاموش کنید» را بر روی صفحه…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد؛ فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

                                           

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.