سفارشی سازی آنی خودرو برای مشتریان در نمایشگاه مجازی فراری

خریداری یک خودرو جدید از شرکت فراری  تجربه ای بسیار آسان و هیجان انگیز است. با این حال هم اکنون یافتن  فراری منتخب شما به لطف معرفی افزونه تکمیلی واقعی در نمایشگاه بسیار آسانتر خواهد شد.

اپلیکیشن جدید ساخته  شده توسط ZSPACE برای فراری استرالیا نمایشگاه را با همه آپشن های موجود خودروهای این کمپانی در می آمیزد. با دانلود این اپلیکیشن بر روی تبلت، برنامه با استفاده از دوربین تبلت شروع به تشخیص شکل فیزیکی خودرو انتخاب شده در نمایشگاه می کند. سپس درآن واحد مدل سه بعدی  بر روی خودرو  رندر می شود جایی که امکان رنگ آمیزی و سایر آپشن ها برای این مدل قابل مشاهده و پیکربندی هستند.

علاوه بر انتخاب کیت های ترمز و آپشن های چرخ، این اپلیکیشن به کاربران این امکان را می دهد که نگاه عمیق تری به خودرو فراری مد نظر خود بیاندازند. برخی قطعات نظیر موتور و چرخ ها  دارای حالت مشاهده گسترده می باشند که امکان نمایش تمامی سخت افزارهای جاسازی شده در خودرو و چگونگی عملکرد همه آنها درکنار هم را ارائه می نماید.

هم اکنون، این اپلیکیشن برای خودروهای فراری کالیفرنیا، F12 Berlinetta و FF کار می کند. آنچیزی که این اپلیکیشن را برای مشتریان مناسب می سازد، جدا از امکان سفارشی سازی خودرو ، قابلیت مشاهده خودرو با تمام جزئیات بدون نیاز به اینکه فروشنده مجبور به نگهداری تعداد زیادی خودرو برای نمایش باشد؛ است.

کوچک سازی و کم کردن هزینه ها باعث افزایش فروشگاه های بوتیک مانند می شود و چه کسی خواهد گفتکه داشتن فراری های بیشتر اطراف خود چیز بدی است؟

همچنین این به معنای امکان ایجاد نمایندگی فروش فراری در نقاطی است که معمولا امکان مهیا کردن یک نمایشگاه لوکس خودرو وجود ندارد.این نمایشگاه مجازی برای نخستین بار در استرالیا و نیوزیلند رونمایی خواهد شد و در اواخر امسال وارد ایالات متحده خواهدشد.

مرور کلی

۰%

User Rating: Be the first one !
خروج از نسخه موبایل